Modulární betonový sklep s bočním vchodem

Modulární, co přesně to označuje? Modulární design znamená, že náš betonový sklep je sestaven z oddělených modulů, které jsou pečlivě navrženy a vytvořeny s ohledem na jednoduchou instalaci a demontáž. Tím pádem je možné upravit rozměry sklepa dle vašich konkrétních potřeb a v případě potřeby ho dokonce později rozšířit, abyste disponovali více úložným prostorem.

Tento inovativní koncept přináší našim zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost upravit sklep dle jejich individuálních požadavků.

modularni-betonovy-sklep-bocni-vchod

Jak dodávka hotového sklepa probíhá

 • nic nestavíte, dodáme vám připravenou betonovou konstrukci
 • připravíte výkop v rovině nebo ve svahu
 • my přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy
 • zasypete, osadíte dveře a je hotovo
modularni-sklep-bocni-vchod-v1

Kam betonový sklep umístit

Jsou 2 způsoby, jak betonový sklep využít:

 1. na svažitém pozemku: sklep umístíte do svahu. Tento způsob je ideální pro využití jinak těžce využitelného terénu a zároveň může sloužit pro zpevnění svahu. Vchod je v úrovni terénu.
 2. na rovném pozemku: sklep umístíte pod zem a ke vchodu zbudujete schůdky dolů nebo svažující se plochu.

Ceny modulárních betonových sklepů

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Naše betonové sklepy přinášejí kromě modulárního designu řadu dalších výhod, na které je vhodné se zaměřit:

 • Vysoká kvalita a trvanlivost: Sklepy jsou vyrobeny z prvotřídního vibrovaného vodotěsného železobetonu, který poskytuje vynikající odolnost proti tlaku podzemních vod a mrazu.

 

 • Flexibilita a přizpůsobivost: Díky modulárnímu designu můžete přizpůsobit rozměry a uspořádání sklepu dle svých individuálních potřeb. Můžete si vybrat různé konfigurace, přídavné moduly a doplňky, které budou vyhovovat vašim specifickým požadavkům na úložný prostor.

 

Také je možné prozkoumat naše modulární sklepy s horním vstupem. Tato možnost je skvělou volbou, pokud upřednostňujete jiné uspořádání nebo pokud vám více vyhovuje horní přístup. Kontaktujte nás pro více informací a rádi vám pomůžeme vybrat nejlepší řešení pro vaše individuální potřeby.

Jak stanovit velikost betonového sklepa?

Výběr optimální velikosti sklepa je základem pro jeho praktické využívání a dlouhodobé pohodlí. Jak určit, která velikost je pro vás tou pravou? Jak se druh sklepa promítá do vašich preferencí? Naše detailní informace vám nabídnou komprehenzivní poradenství při výběru správného rozměru betonové sklepnice, zohledňujíc všechny kritické aspekty.

Možné konfigurace

image
image
image
image

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA