Prefabrikované sklepy s rovnou střechou a bočním vchodem

Hledáte spolehlivý a trvanlivý sklep? Nemusíte dál hledat! Naše sklepní prostory z betonu jsou ideálním řešením pro vaše bezpečné a prostorné úložné potřeby pod vaším domem.

Ale co přesně je betonový sklep? Tento moderní a funkční koncept spojuje praktičnost s estetikou. Naše sklepy jsou vyrobeny z kvalitního vibrovaného vodotěsného železobetonu, který je proslulý svou odolností vůči tlaku podzemní vody a mrazu. Můžete si být naprosto jistí, že váš majetek bude v bezpečí a ochráněn před vnějšími vlivy. V našem sortimentu najdete také doplňky pro betonové sklepy.

Jak dodávka hotového sklepa probíhá

 • nic nestavíte, dodáme vám připravenou betonovou konstrukci
 • připravíte výkop v rovině nebo ve svahu
 • my přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy
 • zasypete, osadíte dveře a je hotovo

 

Kam betonový sklep umístit

Jsou 2 způsoby, jak betonový sklep využít:

 1. na svažitém pozemku: sklep umístíte do svahu. Tento způsob je ideální pro využití jinak těžce využitelného terénu a zároveň může sloužit pro zpevnění svahu. Vchod je v úrovni terénu.
 2. na rovném pozemku: sklep umístíte pod zem a ke vchodu zbudujete schůdky dolů nebo svažující se plochu.
betonovy-sklep-rovna-strecha-bocni-vchod

Ceny betonových sklepů s bočním vchodem

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Zvažujete, proč byste měli vybrat naši nabídku betonových sklepů? Zde je několik faktorů, které vás přesvědčí, že se stanete naším spokojeným zákazníkem:

 • Vynikající kvalita a pevnost: Naše betonové sklepy jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a splňují přísné normy pro jejich využití jako septiky a sudy. Můžete se spolehnout na jejich prvotřídní kvalitu a odolnost.

 

 • Rychlá dodávka: Nemusíte čekat dlouho na váš sklep. Dodáváme a instalujeme ho do 3 dnů od objednání. Ušetříte čas a budete moci okamžitě využívat nový prostor pro skladování.

 

 • Snadná montáž: Díky prefabrikovanému designu jsou naše sklepy snadno a rychle instalovatelné. Nemusíte se trápit složitou stavbou ani hledáním stavebního týmu. To vše zařídíme za vás.

 

 • Široké spektrum využití: Betonové sklepy s klenbou jsou vhodné nejen pro rodinné domy, ale také pro farmy, vinice a malé výrobce. Poskytují dostatek prostoru pro různé formy skladování a uskladnění.

 

Můžete si také prohlédnout naše betonové sklepy s horním vstupem. Tyto alternativy nabízejí stejné výhody, avšak s přístupem shora. Je to skvělá volba, pokud preferujete odlišné uspořádání nebo pokud vám více vyhovuje horní přístup. Naši zkušení profesionálové jsou připraveni pomoci vám s výběrem nejlepšího řešení pro vaše individuální potřeby. Pro více informací neváhejte nás kontaktovat.

Jak stanovit velikost betonového sklepa?

Výběr optimální velikosti sklepa je základem pro jeho praktické využívání a dlouhodobé pohodlí. Jak určit, která velikost je pro vás tou pravou? Jak se druh sklepa promítá do vašich preferencí? Naše detailní informace vám nabídnou komprehenzivní poradenství při výběru správného rozměru betonové sklepnice, zohledňujíc všechny kritické aspekty.

Možné konfigurace

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Detailní rozměry sklepů

image
image
image

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA