Příslušenství pro betonové sklepy

Máme připraveny velmi kvalitní a nepostradatelné doplňky pro betonové sklepy! Naše široká škála nabízí prvotřídní vstupní dveře, předsíně a schody, které přidají vašemu sklepnímu prostoru bezpečnost, praktičnost a elegantní vzhled. Přineseme vašemu sklepu dokonalou modernizaci pomocí našeho sortimentu doplňků.

Pokud byste potřebovali poradit při výběru vhodného příslušenství pro váš betonový sklep, kontaktujte nás.

image
image
image
image
image
image
image

Ceny příslušenství k betonovým sklepům

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA

  Časté dotazy našich klientů

  1. Co jsou prefabrikované betonové sklepy?

  Prefabrikované betonové sklepy jsou hotové betonové konstrukce, které lze rychle a snadno instalovat na váš pozemek. Jsou vyrobeny z kvalitního železobetonu, odolného vůči vysokému vodnímu tlaku a extrémním mrazům. Díky této odolnosti jsou vhodné pro skladování zahradního náčiní, potravin nebo dalších věcí, které potřebujete mít bezpečně uschované.

  2. Jak probíhá instalace betonového sklepa?

  Instalace betonového sklepa zahrnuje několik kroků. Nejprve připravíte výkop na rovném terénu nebo ve svahu. Poté přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy. Následně zasypete sklep, osadíte dveře a sklep je připraven k použití. Tento proces je rychlý a efektivní.

  3. Je montáž betonového sklepa zdarma?

  Ano, montáž prefabrikovaného betonového sklepa je zdarma. Cena zahrnuje základní konstrukci se vstupním otvorem, betonové víko a montáž vozem s hydraulickou rukou. Nemusíte se starat o dodatečné náklady spojené s instalací.

  4. Jak dlouho trvá dodávka betonového sklepa?

  Dodávka betonového sklepa trvá obvykle do 3 dnů od objednání. Naše společnost zajišťuje rychlé a efektivní dodání a instalaci po celé České republice, což vám umožní rychle využít nový úložný prostor.

  5. Kde lze umístit betonový sklep?

  Betonový sklep lze umístit na rovném nebo svažitém pozemku. Na rovném pozemku sklep umístíte pod zem a zbudujete schůdky nebo svažující se plochu k vchodu. Na svažitém pozemku sklep umístíte do svahu, což může sloužit i k zpevnění svahu a efektivnímu využití terénu.