Prefabrikované sklepy s rovnou střechou a horním vchodem

Jestliže hledáte ideální řešení pro uložení a ochranu svého majetku, nacházíte se na správném místě. Naše betonové sklepy představují dokonalou kombinaci praktických vlastností, funkčnosti a moderního designu.

Jsou navrženy a vyrobeny s precizností a využívají nejvyšší kvalitu vibrovaného betonu určeného pro vodohospodářské stavby. Tento materiál je známý pro svou vynikající odolnost vůči tlaku podzemních vod a mrazu, což zajišťuje, že váš majetek bude bezpečný a chráněn před vnějšími vlivy.

Jak dodávka hotového sklepa probíhá

 • nic nestavíte, dodáme vám připravenou betonovou konstrukci
 • připravíte výkop v rovině nebo ve svahu
 • my přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy
 • zasypete, osadíte dveře a je hotovo

 

Kam betonový sklep umístit

Jsou 2 způsoby, jak betonový sklep využít:

 1. na svažitém pozemku: sklep umístíte do svahu. Tento způsob je ideální pro využití jinak těžce využitelného terénu a zároveň může sloužit pro zpevnění svahu. Vchod je v úrovni terénu.
 2. na rovném pozemku: sklep umístíte pod zem a ke vchodu zbudujete schůdky dolů nebo svažující se plochu.
betonovy-sklep-rovna-strecha-horni-vchod

Ceny betonových sklepů s horním vchodem

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Proč byste měli zvážit naši nabídku betonových sklepů? Zde je několik klíčových přínosů, které vám určitě přijdou vhod:

 • Bezpečnost a odolnost: Naše betonové sklepy jsou navrženy s ohledem na dlouhodobou zátěž a poskytují maximální ochranu vašeho majetku. Díky jejich pevné konstrukci a odolnosti vám můžeme zaručit spolehlivost a dlouhodobé užívání.

 

 • Praktičnost a prostornost: Naše sklepy s plochou střechou a horním vstupem jsou koncipovány tak, aby nabídly dostatek místa pro uskladnění různých předmětů. Budete mít dostatek prostoru pro uložení nábytku, sezónního vybavení, zahradních potřeb a dalších nezbytností.

 

 • Estetický design: Součástí našich betonových sklepů je také esteticky příjemný design, který skvěle ladí s moderními domy a architekturou. Sklepy s plochou střechou a horním vstupem dodávají vašemu domovu elegantní vzhled a zároveň plnou funkčnost.

 

Pokud preferujete jinou konfiguraci, můžete se nechat inspirovat naší širokou nabídkou betonových sklepů s bočním vstupem. Naše kvalitní produkty a profesionální přístup zaručují vaši spokojenost. Kontaktujte nás ještě dnes a přesvědčte se sami o výhodách našich betonových sklepů pro váš domov.

Jak stanovit velikost betonového sklepa?

Výběr optimální velikosti sklepa je základem pro jeho praktické využívání a dlouhodobé pohodlí. Jak určit, která velikost je pro vás tou pravou? Jak se druh sklepa promítá do vašich preferencí? Naše detailní informace vám nabídnou komprehenzivní poradenství při výběru správného rozměru betonové sklepnice, zohledňujíc všechny kritické aspekty.

Detailní rozměry sklepů

betonovy-sklep-rovna-strecha-horni-vchod-v1
betonovy-sklep-rovna-strecha-horni-vchod-v2

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA