Prefabrikované sklepy s klenbou

Betonové sklepy s klenbou jsou vyrobeny z vibrovaného železobetonu vodohospodářského standardu, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. Můžete se spolehnout, že váš sklep bude dlouhodobě vyhovovat požadavkům skladování.

Jak dodávka hotového sklepa probíhá

 • nic nestavíte, dodáme vám připravenou betonovou konstrukci
 • připravíte výkop v rovině nebo ve svahu
 • my přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy
 • zasypete, osadíte dveře a je hotovo

 

Kam betonový sklep umístit

Jsou 2 způsoby, jak betonový sklep využít:

 1. na svažitém pozemku: sklep umístíte do svahu. Tento způsob je ideální pro využití jinak těžce využitelného terénu a zároveň může sloužit pro zpevnění svahu. Vchod je v úrovni terénu.
 2. na rovném pozemku: sklep umístíte pod zem a ke vchodu zbudujete schůdky dolů nebo svažující se plochu.
betonovy-sklep-s-klenbou

Ceny betonových sklepů s klenbou

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Uvažujete, jakým způsobem vybrat z našeho sortimentu betonových sklepů? Zde se nachází několik klíčových důvodů, proč se stát spokojeným klientem našich produktů:

 • Vynikající kvalita a odolnost: Naše betonové sklepy jsou vytvořeny z prvotřídních materiálů a splňují přísná kritéria pro jejich využití jako žumpy a septiky. Můžete se spolehnout na jejich vynikající kvalitu a dlouhodobou životnost.

 

 • Rychlá a bezproblémová dodávka: S námi nemusíte ztrácet čas čekáním na doručení vašeho sklepa. Během pouhých 3 dnů od objednání vám jej přistavíme a namontujeme. Ušetříte si tak nejen čas, ale okamžitě budete moci využívat nový prostor pro skladování.

 

 • Jednoduchá a rychlá instalace: Díky prefabrikovanému designu jsou naše sklepy snadno a rychle instalovatelné. Nemusíte se trápit složitou konstrukcí ani hledáním stavebního týmu. O všechny tyto záležitosti se postaráme za vás.

 

 • Všestranné využití: Betonové sklepy s klenbou jsou ideální nejen pro domovy, ale také pro farmy, vinice a malé výrobní podniky. Poskytují dostatečný prostor pro různé typy skladování a uskladnění, bez ohledu na to, jaké předměty potřebujete skladovat.

 

Můžete si také prohlédnout nabídku dalšího příslušenství pro betonové sklepy.

Jak stanovit velikost betonového sklepa?

Výběr optimální velikosti sklepa je základem pro jeho praktické využívání a dlouhodobé pohodlí. Jak určit, která velikost je pro vás tou pravou? Jak se druh sklepa promítá do vašich preferencí? Naše detailní informace vám nabídnou komprehenzivní poradenství při výběru správného rozměru betonové sklepnice, zohledňujíc všechny kritické aspekty.

Možné konfigurace

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Detailní rozměry sklepů

image
image
image
image
image
image

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA