Modulární betonové sklepy s horním vchodem

Hledáte sklepní prostor, který nabízí spolehlivé úložiště s pohodlným přístupem? Vaše pátrání končí zde! Naše modulární sklepy s vstupem z vrchu představují dokonalé řešení, které vám umožní efektivně a prakticky využít potenciálu nevyužitého prostoru pod vaším obydlím.

Jaké přesně výhody nabízejí naše modulární sklepy? Jsou to moderní a funkční struktury, které kombinují praktičnost, odolnost a estetický dojem. S použitím kvalitního vibrovaného vodostavebního železobetonu zajišťujeme, že sklepy odolají tlaku podzemních vod a mrazu. To znamená, že váš majetek bude v bezpečí a chráněn před vnějšími vlivy.

modularni-betonovy-sklep-horni-vchod

Jak dodávka hotového sklepa probíhá

 • nic nestavíte, dodáme vám připravenou betonovou konstrukci
 • připravíte výkop v rovině nebo ve svahu
 • my přijedeme s vozem s hydraulickou rukou a sklep složíme přímo do jámy
 • zasypete, osadíte dveře a je hotovo
modularni-betonovy-sklep-horni-vchod-v1

Kam betonový sklep umístit

Jsou 2 způsoby, jak betonový sklep využít:

 1. na svažitém pozemku: sklep umístíte do svahu. Tento způsob je ideální pro využití jinak těžce využitelného terénu a zároveň může sloužit pro zpevnění svahu. Vchod je v úrovni terénu.
 2. na rovném pozemku: sklep umístíte pod zem a ke vchodu zbudujete schůdky dolů nebo svažující se plochu.

Ceny modulárních betonových sklepů

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Proč byste měli preferovat naše betonové sklepy? Zde jsou některé důvody:

 • Kvalita a odolnost: Používáme pouze prvotřídní materiály a pevně dodržujeme přísná kritéria. Naše sklepy jsou navrženy tak, aby vydržely po mnoho let a vyžadovaly minimální údržbu.

 

 • Rychlá dodávka: Nemusíte dlouho čekat na doručení sklepa. Během tří dnů od vaší objednávky dorazí na místo a bude instalován. Ušetříte čas a ihned využijete nový prostorný úložný prostor.

 

 • Jednoduchá instalace: Díky modulárnímu designu jsou naše sklepy snadno a rychle instalovatelné. Nemusíte se zabývat komplikovanou výstavbou ani hledáním stavebního týmu. My se postaráme o veškeré podrobnosti.

 

 • Všestranné využití: Naše modulární betonové sklepy s horním vstupem jsou vhodné pro různé druhy budov. Bez ohledu na to, zda se jedná o rodinný dům, farmu, vinařství nebo malou výrobu, poskytují dostatek místa pro skladování a uložení různých předmětů.

 

Pro další informace nás prosím kontaktujte. Rovněž si můžete prohlédnout nabídku dalšího příslušenství pro betonové sklepy.

Jak stanovit velikost betonového sklepa?

Výběr optimální velikosti sklepa je základem pro jeho praktické využívání a dlouhodobé pohodlí. Jak určit, která velikost je pro vás tou pravou? Jak se druh sklepa promítá do vašich preferencí? Naše detailní informace vám nabídnou komprehenzivní poradenství při výběru správného rozměru betonové sklepnice, zohledňujíc všechny kritické aspekty.

Betonové nádrže jednokomorové

pro běžné domácnosti (do 5 členů) nebo pro zahrady do 1 000 m2

Betonové nádrže dvoukomorové

pro větší domácnosti a průmyslové objekty

Betonové nádrže vícekomorové

individuální řešení na míru, které vzniká propojením jímek

Pošlete nám svou poptávku

Odpovíme na vaše dotazy

  Jméno

  Váš e-mail

  Zpráva

  Kontaktujte nás

  Jsme tu pro vás po-pá 8-18 hod.

  Adresa

  OWADÓW 22A, 26-631 JASTRZĘBIA